• ZDALNE STEROWANIE BRAMĄ GSM STEROWNIK OTWIERANIE

Symbol: 7351076678
Stan Nowy
Brak towaru
499.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 6.7
Odbiór osobisty 0
Paczka w RUCHu 6.7
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomaty InPost (pobranie) 17.7
Kurier (Pobranie) 18
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
SMART GATE - Moduł GSM pozwalający na otwieranie bramy telefonem - zadzwoń i otwórz!

Dlaczego SmartGate? Najważniejsze cechy urządzenia:

 • Produkt polski - jesteśmy producentem
 • Pamięć ponad 300 numerów
 • Niezwykle proste programowanie za pomocą komend SMS
 • Banalna instalacja - przygotujemy schemat do każdego automatu oraz przeprowadzimy telefonicznie przez proces podłączenia - zajmie to 15 minut!
 • Bardzo małe rozmiary (odpowiadające karcie płatniczej, dowodowi osobistemu) oraz uniwersalność zasilania (12-24V AC/DC) pozwalają na instalację z niemal KAŻDYM automatem oraz ukrycie modułu w obudowie automatu bez konieczności doprowadzania dodatkowego źródła zasilania.
 • Możesz zapomnieć o pilotach (wymiany baterii, uszkodzenia fizyczne, zalania, zgubienia, znaczny koszt w przypadku dużej ilości użytkowników) - dzięki SmartGate pilotem staje się telefon.
 • Niewymagany jest smartfon z systemem Android/iOS - otwieranie i zamykanie odbywa się poprzez wykonanie połączenia telefonicznego z autoryzowanego numeru
 • Bezpieczeństwo - tylko zapisane wcześniej w urządzeniu numery mogą powodować otwieranie zamykanie bramy
 • Wszechstronność zastosowania - wykonujemy modyfikacje pozwalające na sterowanie systemami automatyki przemysłowej, alarmy samochodowe i inne - zapytaj nas o szczegóły
 • dodatkowe funkcje: 1.) możliwość udzielenia dostępu wszystkim, którzy znają numer karty SIM włożonej do urządzenia - dobre rozwiązanie dla administratorów, którzy musieliby często dodawać nowych użytkowników; 2.) opcja powiadomień o każdorazowym otwarciu bramy wysyłanych do administratora (w tym możliwość ustawienia ram czasowych, w których moduł nie będzie wysyłał powiadomień).Moduł GSM do automatyki bramowej SmartGate, to urządzenie o wymiarach zbliżonych do karty płatniczej, pozwalające na obsługę automatyki bramowej bez konieczności używania pilotów zdalnego sterowania, na rzecz telefonu. Urządzenie w bardzo prosty sposób instaluje się do centrali sterującej silnikiem bramy. Otwiera/zamyka ono bramę w momencie, gdy wykonamy na umieszczoną w nim kartę SIM połączenie głosowe. Produkt działa na zasadzie CLIP (Calling Line Identification Presentation), dzięki czemu nie ma konieczności nawiązywania połączenia, a moduł podejmuje akcje już po pierwszym sygnale (w przypadku gdy numer jest zapisany w pamięci urządzenia jako autoryzowany użytkownik), odrzucając połączenie po najpóźniej 3 sygnałach. W przypadku gdy połączenie próbuje nawiązać numer nieautoryzowany, urządzenie natychmiast odrzuca takie połączenie nie podejmując akcji. Produkt zasilany jest zarówno prądem stałym jak i zmiennym o napięciu od 12 do 24 V. Instalacja sprowadza się do podłączenia 4 do 6 kabli. Pamięć pozwala na zapis do 300 numerów, a programowanie odbywa się za pomocą prostych komend SMSowych.
Idealne rozwiązanie, jeżeli często wymieniasz swoje piloty, lub gdy potrzebujesz w łatwy sposób udostępnić wjazd/wyjazd wielu użytkownikom.

Dane techniczne:
 • Zasilanie: 12-24 AC/DC
 • Rozmiary: 75x45x10 mm
 • Pamięć na ponad 300 użytkowników
 • Standardowy slot kart SIM
 • Sprawdzenie statusu bramy: otwarta/zamknięta
 • Programowanie za pomocą komend SMS
 • Działa z kartą SIM dowolnego operatoraZawartość zestawu:
 1. Moduł GSM Smart-Gate z anteną
 2. Instrukcja1. Kiedy wybrać moduł GSM SmartGate?

Moduł SmartGate sprawdza się świetnie w połączeniu z automatycznie otwieranymi bramami skrzydłowymi, przesuwnymi, garażowymi, oraz innymi instalacjami elektrotechnicznymi. Dzięki zastosowaniu rozwiązania opartego o sieć GSM, można w znaczący sposób poprawić komfort użytkowania (możliwość otwierania bramy z każdego miejsca na świecie), wygenerować oszczędność (koszt urządzenia to równowartość kilku pilotów) czy po prostu umożliwić proste użytkowanie jednej bramy lub szlabanu wielu użytkownikom bez konieczności prowadzenia skomplikowanych i czasochłonnych instalacji.
2. Co wyróżnia SmartGate na rynku?

SmartGate jest bardzo mały - jego wymiary są zbliżone do rozmiaru karty płatniczej, dzięki czemu mieści się w obudowie niemal każdej centrali sterującej. Nie potrzeba więc dodatkowej obudowy, czy zewnętrznej instalacji. Produkt nie wymaga również dodatkowego zasilania, ponieważ zasilany jest prądem zarówno stałym jak i zmiennym o napięciu od 12 do 24 V - każda dostępna na rynku centrala oferuje takie wyjście ze względu na konieczność zasilenia fotokomórek czy lampy ostrzegawczej.
3. Jak wygląda instalacja i ile to kosztuje?

Instalacja przebiega w bardzo prosty sposób i zazwyczaj trwa nie więcej niż 15 minut. Po zakupie zawsze pytamy o model automatyki, by wraz z urządzeniem przesłać prostą i przejrzystą instrukcję wraz ze schematem podłączenia. Instalacja sprowadza się do otwarcia obudowy automatu, podłączenia 4 do 6 kabli i zamknięcia obudowy. Koszt użytkowania urządzenia to jedynie koszt utrzymania aktywnej karty SIM w środku. Zazwyczaj jest to nie więcej niż 5 PLN rocznie.
4. Co z bezpieczeństwem?

Po zakupie urządzenia za pomocą komendy SMS użytkownik główny (właściciel) przypisuje numer administratora urządzenia, tzw. numer MASTER. Użytkownik ten wprowadza do nieulotnej pamięci EEPROM wbudowanej w produkt numery użytkowników, którzy mogą otwierać i zamykać bramę lub szlaban. W momencie, kiedy na numer karty SIM umieszczony w urządzeniu zadzwoni numer który nie znajduje się w pamięci urządzenia, nic się nie dzieje a połączenie takie jest automatycznie odrzucane, co gwarantuje 100% bezpieczeństwa.
5. Co jest potrzebne do uruchomienia urządzenia?

Zawsze dostarczamy produkt z gotowym okablowaniem i dokumentacją. Jedyne co będzie potrzebne, to karta SIM którą należy aktywować a następnie umieścić w urządzeniu.
 Podpis
E-mail
Zadaj pytanie