• SIECIOWY SERWER PLIKÓW NAS QNAP TS-228A

Brak towaru
1096.48
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 13
Paczkomaty InPost (pobranie) 17.7
Dostępność Brak towaru
Waga 2 kg

SIECIOWY SERWER PLIKÓW NAS QNAP TS-228A

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

 • Niewymagająca i łatwa instalacja
 • Elegancki i zaawansowany
 • Wieloplatformowy dostęp i współdzielenie plików między urządzeniami
 • Wysokiej klasy ochrona plików i danych oparta na migawkach
 • Archiwizacja plików z wykorzystaniem wszechstronnego narzędzia Hybrid Backup Sync
 • Zdjęcia/wideo w trybie panoramy 360 stopni
 • Energooszczędny i cichy

Przeznaczenie

Serwer TS-228A, wyposażony w czterordzeniowy procesor Realtek RTD1295, umożliwia użytkownikom domowym korzystanie z takich zaawansowanych funkcji jak kopie zapasowe oparte na migawkach, synchronizacja plików czy usługi prywatnej chmury. Pełni on również rolę centrum domowej rozrywki, pozwalając na strumieniowe przesyłanie zdjęć, muzyki i filmów do różnych urządzeń w domu i poza nim. Dzięki oszczędności energii i cichej pracy serwer TS-228A doskonale spełnia potrzeby użytkowników domowych, ceniących sobie intuicyjną obsługę, wygodę i funkcjonalność w zakresie przechowywania plików i korzystania z multimediów.

Przeznaczenie
Niewymagająca i łatwa instalacja

Niewymagająca i łatwa instalacja

Minimalistyczny wygląd i kompaktowe wymiary serwera TS-228A sprawiają, że idealnie sprawdza się w zastosowaniach domowych. Dzięki unikalnym, beznarzędziowym rozwiązaniom konstrukcyjnym instalacja modelu TS-228A jest tak prosta, że nie wymaga nawet śrubokrętu!

Jeden serwer NAS — wieloplatformowy dostęp i współdzielenie plików między urządzeniami

Serwer TS-228A działa jak platforma wymiany plików, upraszczając zarządzanie plikami między urządzeniami. Współpracuje z szeroką gamą komputerów i urządzeń (z systemami Windows, macOS i innymi). W przypadku urządzeń mobilnych można zainstalować aplikację Qsync synchronizującą i udostępniającą pliki między komputerem, telefonami i tabletami.

Jeden serwer NAS — wieloplatformowy dostęp i współdzielenie plików między urządzeniami
Archiwizacja danych to bułka z masłem

Archiwizacja danych to bułka z masłem

Powierzenie archiwizacji plików serwerowi TS-228A w połączeniu z bezpiecznymi nawykami komputerowymi pozwala spać spokojnie ze świadomością, że dane są bezpieczne. Opracowane przez firmę QNAP narzędzie NetBak Replicator ułatwia tworzenie kopii zapasowych/przywracanie plików w komputerach z systemem Windows®. Z kolei użytkownicy systemów macOS mogą skonfigurować zapisywanie na serwerze TS-228A w aplikacji Time Machine.

Wysokiej klasy ochrona plików i danych oparta na migawkach

Firma QNAP rozszerzyła funkcjonalność ochrony plików opartej na migawkach na serwery NAS klasy podstawowej. Początkowo tylko wysokiej klasy systemy dla firm umożliwiały tworzenie migawek, czyli zapisywanie stanu systemu i danych z określonego momentu. W przypadku niezamierzonego usunięcia lub zmodyfikowania plików, awarii któregoś z dysków twardych lub zainfekowania sieci przez złośliwe oprogramowanie migawka pozwala szybko przywrócić pliki do stanu z wcześniejszego punktu w czasie.

Wysokiej klasy ochrona plików i danych oparta na migawkach
Archiwizacja plików z wykorzystaniem wszechstronnego narzędzia Hybrid Backup Sync

Archiwizacja plików z wykorzystaniem wszechstronnego narzędzia Hybrid Backup Sync

Z serwerem TS-228A zapomnisz o skomplikowanych ustawieniach kopii zapasowych. Narzędzie Hybrid Backup Sync przejmuje teraz rolę wszechstronnego centrum archiwizacji, przywracania i synchronizacji plików. Dzięki obsłudze lokalnego serwera NAS, zdalnego serwera NAS i chmury zarówno jako miejsc źródłowych, jak i docelowych można łączyć ze sobą różne operacje archiwizacji w celu optymalizacji ochrony danych. Dostępne są też funkcje planowania, kontroli wersji, kompresji danych i szyfrowania wielowarstwowego, aby pliki były zawsze całe i zdrowe.

Zdjęcia/wideo w trybie panoramy 360 stopni

Dobre wieści dla miłośników przygód! Serwer QNAP NAS obsługuje teraz popularny format nagrań panoramicznych 360 stopni! Przycisk wyświetlania w trybie panoramy 360 stopni pozwala oglądać zdjęcia i filmy jako panoramiczne pliki multimedialne.

Zdjęcia/wideo w trybie panoramy 360 stopni
Odpowiedź na wszystkie potrzeby związane z pobieraniem

Odpowiedź na wszystkie potrzeby związane z pobieraniem

Z energooszczędnym i cichym serwerem TS-228A nie musisz już używać różnych narzędzi do pobierania lub pozostawiać komputera na stałe włączonego. Wystarczy aplikacja Download Station umożliwiająca wyszukiwanie potrzebnych plików i zarządzanie operacjami pobierania.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby czerpać maksymalne korzyści z multimediów

Zupełnie nowa aplikacja QVHelper pomaga w strumieniowym przesyłaniu i dekodowaniu plików multimedialnych do odtwarzaczy multimedialnych na komputerze i/lub urządzeniach mobilnych. Co więcej narzędzie Qfinder Pro pozwala zaoszczędzić czas i zasoby systemowe NAS poprzez transkodowanie plików multimedialnych lokalnie na komputerze przed przekazaniem ich do serwera NAS. Model TS-228A zapewnia płynniejsze i wygodniejsze odtwarzanie treści audiowizualnych i jest wszystkim czego potrzebujesz, aby czerpać prawdziwą frajdę z odtwarzania multimediów.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby czerpać maksymalne korzyści z multimediów
Poważne zabezpieczenia

Poważne zabezpieczenia

Serwer TS-228A posiada pełen arsenał wszechstronnych funkcji zabezpieczeń, takich jak 2-stopniowe uwierzytelnianie, szyfrowany dostęp, filtrowanie/blokowanie adresów IP i ochrona antywirusowa. Ponadto, uprawnienia dla użytkowników i folderów pozwalają blokować próby uzyskania dostępu przez nieupoważnione osoby lub aplikacje.

Specyfikacja techniczna

 • Procesor: Procesor czterordzeniowy Realtek RTD1295 1,4 GHz Architektura: 64-bitowa ARM A53 Sprzętowa akceleracja szyfrowania
 • Pamięć systemowa: 1 GB DDR4, nierozszerzalna
 • Pamięć flash: 4GB eMMC
 • Wnęka na dyski: 2 x SATA 3,5" 6 Gb/s
 • Kompatybilność dysków: Dyski SATA 3,5"
 • Port Gigabit sieci Ethernet: 1 x RJ45
 • Port USB: Typ A; 1 x USB 3.1 Gen1 (przód); 2 x USB 2.0 (tył)
 • Wskaźniki LED: Sieć, dysk 1, dysk 2, stan systemu, szybkie kopiowanie
 • Przyciski: Zasilanie, resetowanie, szybkie kopiowanie przez USB
 • Ostrzeżenie systemowe: Brzęczyk
 • Format: Tower
 • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 7,36 x 3,54 x 4,92 cala 187,7 x 90 x 125 mm
 • Waga: Netto: 1,54 funta (0,7 kg) Brutto: 4,14 funta (1,88 kg)
 • Temperatura robocza i wilgotność względna: Od 0 do 40˚C, od 5 do 95%, bez kondensacji, temperatura mokrego termometru: 27˚C
 • Zasilacz: Zewnętrzne, 65 W, AC 100-240 V
 • Pobór mocy (W): Z dyskami twardymi w trybie gotowości: 5,14 W Podczas pracy: 12,21 W (z zainstalowanymi 2 dyskami 1 TB)
 • Poziom dźwięku: 17,0 dB (A)
 • Wentylator: Wentylator chłodzący systemu 1 x 7612
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci