• SERWER NAS SYNOLOGY DS420+

Brak towaru
2874.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczka w RUCHu 6.7
Paczkomaty InPost 13
Paczkomaty InPost (pobranie) 17.7
Dostępność Brak towaru
Waga 3 kg

SERWER NAS SYNOLOGY DS420+

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

 • Zwiększona wydajność aplikacji Średnio o 15% wyższa wydajność indeksowania zdjęć i innych operacji wymagających dużej mocy obliczeniowej, a także krótszy czas reakcji bazy danych
 • Osiągnij optymalną wydajność i pojemność dzięki wbudowanej pamięci podręcznej SSD Wbudowane gniazda SSD M.2 2280 NVMe umożliwiają przyspieszenie pamięci podręcznej bez zajmowania kieszeni na dyski
 • Bezproblemowe udostępnianie i synchronizacja danych Uzyskiwanie dostępu, udostępnianie i synchronizacja danych w różnych systemach operacyjnych i urządzeniach
 • Ochrona i przywracanie danych w mgnieniu oka Tworzenie kopii zapasowych danych krytycznych i ograniczenie docelowego czasu przywracania (RTO) aplikacji Snapshot Replication
 • Multimedialne centrum rozrywki Organizowanie i przesyłanie strumieniowe muzyki, filmów i kolekcji zdjęć między wszystkimi urządzeniami
 • Zawsze i wszędzie Bezpłatny dostęp do plików z dowolnego miejsca oraz możliwość tworzenia kopii zapasowych zdjęć z urządzeń przenośnych za pomocą aplikacji dla systemów iOS i Android™

Wydajny serwer NAS z funkcją przyspieszenia pamięci podręcznej SSD

Synology DiskStation DS420+ to sieciowa pamięć masowa umożliwiająca płynne udostępnianie danych, strumieniowe przesyłanie wideo i indeksowanie zdjęć. Dwa wbudowane gniazda SSD M.2 i technologia pamięci podręcznej Synology SSD Cache zwiększają wydajność operacji we/wy systemu i aplikacji.

Wydajny serwer NAS z funkcją przyspieszenia pamięci podręcznej SSD
Prostsze zarządzanie danymi

Prostsze zarządzanie danymi

DS420+ to wydajny, 4-kieszeniowy stacjonarny serwer NAS zapewniający szybkie i płynne zarządzanie danymi, a także przepustowość odczytu sekwencyjnego na poziomie ponad 226 MB/s i zapisu sekwencyjnego na poziomie 225 MB/s1. To korzystne rozwiązanie dla aplikacji mocno obciążających procesor, ponieważ przyspiesza działanie aplikacji Synology Drive i Moments2 średnio o 15% oraz zwiększa wydajność reakcji PHP w sieci Web o około 95% w porównaniu z poprzednim modelem.

Serwer DS420+ jest wyposażony w dwa wbudowane gniazda SSD M.2 obsługujące technologię pamięci podręcznej Synology SSD Cache, co pozwala skrócić czas losowego reakcji we/wy 20-krotnie w porównaniu z dyskami obrotowymi bez zajmowania przednich kieszeni.

Silne fundamenty pamięci masowej z Btrfs

Serwer DS420+ jest wyposażony w system plików Btrfs zoptymalizowany przez firmę Synology w celu zapewnienia wysokiej niezawodności i wydajności. System Btrfs obsługuje zaawansowane technologie pamięci masowej, które spełniają potrzeby nowoczesnych firm:

 • Zaawansowana technologia migawek umożliwia planowane i niemal natychmiastowe zabezpieczenie danych współdzielonych folderów i jednostek LUN.
 • Przywracanie danych na poziomie plików i folderów zapewnia większą elastyczność użytkownikom, którzy chcą przywrócić tylko określony plik lub folder.
 • Elastyczny system folderów współdzielonych i limitów użytkowników daje kompleksową kontrolę nad limitami wszystkich kont użytkowników i folderów współdzielonych.
 • Automatyczna naprawa plików: umożliwia systemom plików Btrfs automatyczne wykrywanie uszkodzonych plików przy użyciu lustrzanych kopii metadanych oraz odzyskiwanie uszkodzonych danych za pomocą konfiguracji macierzy RAID.
 • Kompresja liniowa kompresuje dane przed zapisaniem ich na dysku, optymalizując użycie pamięci masowej i zmniejszając liczbę poleceń zapisu na dyskach.

Zaawansowane narzędzia do tworzenia kopii zapasowych

Serwer DS420+ oferuje użytkownikom szereg rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych w chmurze i fizycznych środowiskach lokalnych. Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych jest łatwe, a przy tym nie wymaga licencji na zgodnych modelach serwerów NAS.

 • Tworzenie kopii zapasowej danych w chmurze: Cloud Sync umożliwia użytkownikom proste tworzenie kopii zapasowych i synchronizowanie danych między lokalnym serwerem Synology NAS a innymi usługami w chmurze.
 • Tworzenie kopii zapasowej komputerów i serwerów: Synology Drive Client tworzy kopie zapasowe komputerów stacjonarnych z systemami Windows®, Mac® i Linux® w celu zabezpieczania ważnych plików komputerowych.
 • Tworzenie kopii zapasowej serwera Synology NAS: Funkcja Hyper Backup oferuje szeroką gamę miejsc docelowych do tworzenia kopii zapasowych na serwerze NAS, w tym lokalnie i w chmurze. 

Twoja osobista biblioteka multimediów

Model DS420+ pomaga w prosty sposób zarządzać treściami multimedialnymi i udostępniać je na platformach z systemami Windows®, macOS® i Linux®.

 • Video Station ułatwia organizowanie osobistej cyfrowej biblioteki wideo przy użyciu różnych danych i kryteriów. Strumieniowe przesyłanie filmów do urządzeń Apple TV, Android TV, Samsung TV, Chromecast i aplikacji mobilnych jest niezwykle proste, przy obsłudze szerokiej gamy urządzeń cyfrowych.
 • Audio Station umożliwia odtwarzanie muzyki za pośrednictwem urządzeń AirPlay ®, a także oferuje bezstratną obsługę formatów audio i radia internetowego. Korzystając z funkcji Alexa Audio Station możesz odtwarzać muzykę w aplikacji Voice Assistant.
 • Intuicyjny interfejs aplikacji Moments i Photo Station świetnie sprawdzi się w przypadku użytkowników domowych, jak i profesjonalnych fotografów. Automatycznie tworzone albumy umożliwiają zarządzanie obrazami w kilka sekund. Możesz także udostępniać zdjęcia lokalnym lub publicznym użytkownikom, dostosowując jednocześnie poziom zabezpieczeń za pomocą precyzyjnych ustawień uprawnień. 
Twoja osobista biblioteka multimediów

Multimedia zawsze i wszędzie

Aplikacje mobilne firmy Synology zapewniają dostęp do biblioteki multimediów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dostępne na platformach iOS i Android™ aplikacje DS photo, DS audio, DS video i DS file pozwalają uzyskać dostęp do serwera Synology NAS za pomocą odpowiednio: Photo Station, Audio Station, Video Station i File Station. Dzięki usłudze Synology QuickConnect możesz połączyć się z serwerem Synology NAS przy użyciu bezpiecznego i dostosowywanego adresu, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do multimediów i plików roboczych w systemach Windows®, Mac®, Linux® i urządzeniach mobilnych.

Nowoczesna i cicha konstrukcja zapewniająca oszczędność energii

Serwer Synology DS420+ został zaprojektowany ze zwróceniem szczególnej uwagi na efektywne zużycie energii. W porównaniu z typowymi analogicznymi rozwiązaniami opartymi o komputery PC, stacja Synology DS420+ zużywa mniej energii — 28,30 W w trybie dostępu i 8,45 W po włączeniu hibernacji dysków twardych. Dalsze obniżenie poboru energii i kosztów działania jest możliwe dzięki funkcji harmonogramu zasilania.

Specyfikacja techniczna

Procesor
Model CPU Intel Celeron J4025
Liczba procesorów 1
Architektura procesora 64-bit
Częstotliwość procesora 2-core 2.0 (podstawowy) / 2.9 (burst) GHz
Mechanizm szyfrowania sprzętowego (AES-NI) Tak
Pamięć
Pamięć systemowa 2 GB DDR4 non-ECC
Całkowita liczba gniazd pamięci 1
Maksymalna pojemność pamięci 6 GB (2 GB + 4 GB)
Uwagi Wybierz moduły pamięci firmy Synology, aby uzyskać optymalną kompatybilność i niezawodność. Firma Synology nie zapewnia całkowitej gwarancji na produkt lub pomocy technicznej, jeżeli do rozbudowy pamięci użyto modułów innych niż te firmy Synology.Firma Synology zastrzega sobie prawo do wymiany modułów pamięci na moduły o takiej samej lub wyższej częstotliwości w zależności od statusu cyklu życia produktu dostawcy. Zapewniamy, że zgodność i stabilność zostały ściśle zweryfikowane przy użyciu tych samych narzędzi w celu zapewnienia identycznej wydajności.
Przechowywanie
Kieszeń/kieszenie na dyski 4
Kieszenie dysków M.2 2 (NVMe)
Zgodny typ dysków*(Zobacz wszystkie obsługiwane dyski twarde) 3.5" SATA HDD2.5" SATA HDD2.5" SATA SSDM.2 2280 NVMe SSD
Maksymalny rozmiar pojedynczego wolumenu* 108 TB
Dysk z możliwością wymiany podczas pracy (hot-swap) Tak
Uwagi „Zgodny typ dysku" oznacza dyski, które zostały przetestowane pod kątem zgodności zproduktami firmy Synology. Ten termin nie wskazuje maksymalnej szybkości połączenia każdej kieszeni dysku.Każdy wolumen wewnętrzny (może składać się z wielu dysków) można rozszerzyć do 108TB.
Porty zewnętrzne
Port LAN RJ-45 1GbE 2 (z obsługą funkcji Link Aggregation / przełączania awaryjnego)
Port USB 3.2 1. generacji* 2
Uwagi Nazwa standardu USB 3.0 została zmieniona na USB 3.2 1. generacji przez USB Implementers Forum (USB-IF) w 2019 roku.
System plików
Wewnętrzne dyski twarde BtrfsEXT4
Zewnętrzne dyski twarde BtrfsEXT4EXT3FATNTFSHFS+exFAT*
Uwagi exFAT Access do nabycia osobno w Centrum pakietów.
Wygląd
Rozmiar (wys. x szer. x gł.) 166 mm x 199 mm x 223 mm
Masa 2.18 kg
Inne
Wentylator obudowy 92 mm x 92 mm x 2 pcs
Tryb prędkości wentylatora Tryb pełnej prędkościTryb chłodzeniaTryb cichy
Kontrolki LED z regulacją jasności Tak
Przywracanie zasilania Tak
Natężenie dźwięku* 19.8 dB(A)
Zaplanowane włączanie/wyłączanie Tak
Funkcja Wake on LAN / WAN Tak
Zasilacz / Adapter 90 W
Napięcie wejściowe zasilania prądem zmiennym 100 V do 240 V AC
Częstotliwość zasilania 50/60 Hz, Jednofazowy
Zużycie energii* 28.30 W (dostęp)8.45 W (hibernacja dysków twardych)
British thermal unit 96.5 BTU/hr (dostęp)28.81 BTU/hr (hibernacja dysków twardych)
Uwagi Zużycie energii jest mierzone po pełnym obsadzeniu dyskami twardymi Western Digital 1TB WD10EFRX.Środowisko testowania poziomu hałasu: Komplet dysków twardych Seagate 2TB ST2000VN000 w trybie bezczynności. Dwa mikrofony G.R.A.S. Type 40AE, każdy w odległości 1 metra od przodu i tyłu serwera Synology NAS. Szum tła: 16,49-17,51 dB(A); temperatura: 24,25-25,75˚C; wilgotność: 58,2-61,8%
Temperatura
Temperatura pracy 0°C do 40°C (32°F do 104°F)
Temperatura przechowywania -20°C do 60°C (-5°F do 140°F)
Wilgotność względna 5% do 95% RH
Certyfikaty FCCCEBSMIEACCCCKCVCCIRCM
Środowisko Zgodność z dyrektywą RoHS
Zawartość opakowania Jednostka główna X 1Pakiet akcesoriów X 1Zasilacz X 1Kabel zasilania X 1Kabel LAN RJ-45 X 2Przewodnik szybkiej instalacji X 1
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci