• ODBIORNIK RADIO DO BRAMY NICE BENINCA WIŚNIOWSKI 1

Symbol: 7350912119
Stan Nowy
Brak towaru
49.90
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 6.7
Odbiór osobisty 0
Paczka w RUCHu 6.7
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomaty InPost (pobranie) 17.7
Kurier (Pobranie) 18
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg


Uniwersalny 1-kanałowy odbiornik radiowy do automatyki bramowejCzęstotliwość pracy 433.92 MHzWspółpracuje z większością pilotów firm takich jak: NICE, CAME, FAAC, DEA, BFT, BENINCA itd.

Uniwersalny 1-kanałowy odbiornik radiowy to urządzenie niewielkich gabarytów, pozwalający zastosować pilota jednego producenta systemów automatyki kilku różnych producentów. Urządzenie pracuje na najczęściej wykorzystywanej częstotliwości 433.92 MHz oraz obsługuje najpopularniejsze systemy kodowania takie jak kod zmienny oparty o Keeloq, kod stały. Można go zasilać napięciem od 9 do 24 V - zarówno prądem stałym jak i zmiennym, co pozwala na zastosowanie z 99% systemów dostępnych na rynku, a niewielkie gabaryty pozwalają na ukrycie go w obudowie urządzenia którym ma sterować. Zasięg pracy sięgający 150 metrów dopełnia wszechstronności.
Najpopularniejsze wykorzystanie radioodbiornika to sytuacja, w której w ramach jednej posesji znajdują się dwa automaty, np. firmy X w bramie wjazdowej oraz firmy Y w bramie garażowej. Żeby uniknąć potrzeby wykorzystania dwóch pilotów do obu automatów, zamontowanie np. w napędzie Y przedstawianego produktu pozwoli na obsługę go z pilota dedykowanego do automatu producenta X, przez co całość obsługiwana będzie tylko 1 pilotem.
Dzięki temu urządzeniu można wykorzystywać np. 5 różnych pilotów do sterowania jednym urządzeniem.

Specyfikacja techniczna:
 • Rozmiary: 60 x 28.5 x 6.8 mm
 • Pamięć 400 pilotów
 • Waga 30 g
 • Liczba kanałów: 2
 • Częstotliwość pracy: 433.92 MHz
 • Zasilanie: 12-24 V AC/DC 
 • Zasięg pracy: 100-150 metrów
 • Tryb pracy przekaźnika: NO, NC
 • Tryb: monostabilny (zwarcie następuje tylko na czas trwania impulsu wywołanego naciśnięciem przycisku na pilocie), bistabilny (zwarcie trwa do momentu kolejnego naciśnięcia przycisku na pilocie), 3s (zwarcie trawa 3 sek. po zwolnieniu przycisku pilota)

Uwaga: radioodbiornik nie współpracuje ze wszystkimi pilotami firm Nice oraz Somfy jak również z pilotami z bardzo nietypowymi systemami kodowania (np. Hormann) lub pilotami pracującymi na częstotliwości 868 MHz.
Jeżeli nie mają Państwo pewności że produkt zadziała z posiadanym przez Państwa systemem, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia zgodności.
Zestaw zawiera:
 1. Uniwersalny odbiornik radiowy w obudowie
 2. Instrukcja obsługi
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie