• NADAJNIK CAMSAT CDS-6IPMulti

Brak towaru
1386.89
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczka w RUCHu 6.7
Paczkomaty InPost 13
Paczkomaty InPost (pobranie) 17.7
Dostępność Brak towaru
Waga 2 kg

NADAJNIK CAMSAT CDS-6IPMulti

Bezprzewodowy nadajnik do kamer IP z 4 portami PoE+

Bezprzewodowy nadajnik do kamer IP z 4 portami PoE+

  • 4 porty PoE+ o wydajności łącznej aż 60W
  • Zasięg 2km LOS
  • 20-63M bitrate - łączne bitrate wszystkich transmitowanych kamer - zależne od dystansu
  • Zasilany z 12V lub 48V przez co jest kompatybilny ze standardowymi zasilaczami CCTV i zasilaczami buforowymi z akumulatorem.
  • iCAMSAT-OS bez utraty klatek obrazu - strumienie obrazu HD i 4k to ciągły transfer potężnych ilości obrazów. Specjalne protokoły wideo iCAMSAT-OS zapewniają ciągłą transmisję obrazów HD bez utraty klatek obrazu.
  • Podwójna antena kierunkowa - wbudowana
  • Łatwość konfiguracji - system wymaga ustawienia tylko dwóch parametrów aby uzyskać połączenie radiowe.
  • Zdalny podgląd - urządzenie umożliwia podgląd sygnału i obrazu na ekranie smartfona lub tabletu.
  • Kompatybilny z każdym modułem bezprzewodowym z rodziny CDS-6IP

Bezprzewodowy nadajnik radiowy do transmisji wideo z kamer IP.

CDS-6IP Multi PoE to bezprzewodowy nadajnik PoE o zasięgu 2km

Kompatybilny z dowolnymi kamerami IP zasilanych poprzez PoE. Unikalna funkcja transmisji bezprzewodowej i jednocześnie zasilania kamer poprzez PoE cieszy się dużą popularnością wśród profesjonalnych instalatorów CCTV.

Darmowe i stabilne pasmo 5GHz

Pracuje w darmowym paśmie częstotliwości 5,6 GHz z mocą aż 500 mW (27 dBi EIRP). Urządzenie przesyła wszystkie dane pomiędzy kamerami IP a rejestratorem w sposób transparentny - identycznie jak po przewodzie.

Specjalny system z protokołami medialnym do transmisji Video 4K

„CDS-6IP MultiPoE" nie jest zwykłym urządzeniem komputerowym do przesyłu internetu lecz wysoko wydajnym nadajnikiem do ciągłej i nie przerwanej transmisji potężnych obrazów 4k.

Zaimplementowane specjalne protokoły audio/video zapewniają transmisje wszystkich ramek obrazu HD i 4K przy jednocześnie znikomym opóźnieniu przesyłu.

Co zastosować jako odbiornik?

Z uwagi na aż 4 porty PoE moduł CDS-6IP Multi PoE jest stosowany po stronie kamer IP. Do odbioru sygnału polecamy moduł „CDS-6IP eco" który może odebrać sygnały nawet z 4 takich nadajników. Nadajnik współpracuje z dowolnymi modułami z rodziny CDS-6IP np. CDS-6IP eco, CDS-6IP SMA, itd.

Cztery porty PoE+

Posiada 4 porty PoE do podłączenia czerech kamer IP. Każdy port realizuje funkcję zasilenia kamery w standardzie PoE. Wystarczy podłączyć zasilacz 12V, 24V lub 48V do nadajnika a nadajnik zasili wszystkie podłączone kamery poprzez PoE.

Bardzo łatwa konfiguracja

...urządzenia pozwala na bezproblemowe zmiany ustawień nawet dla początkujących użytkowników w branży CCTV. Do uzyskania połączenia radiowego wystarczy ustawić tylko adres IP modułu oraz kanał pracy (częstotliwość). Dodatkowo w przypadku wątpliwości użyć można specjalnych ikon typu HELP w celu uzyskania dodatkowych informacji w języku polskim i angielskim albo skorzystać z całodobowego serwisu 24h/7 naszej firmy.

Plug and Play

Konfiguracja odbywa się poprzez przyjazny panel www który jest kompatybilny z dowolną przeglądarką www i telefonem typu smart.

Nasz bezprzewodowy system CCTV o symbolu CDS-6IP MultiPoE używa specjalnego trybu VIDEO BRIDGE, co gwarantuje znikome opóźnienie i stabilną transmisję w każdych warunkach pracy.

Zasięg i prędkość

Zasięg nadajnika CDS-6IP MultiPoE z modułem CDS-6IP eco to aż 2 km przy ciągłym obciążeniu 20M bitrate. Dla odległości 300m prędkość transmisji to aż 60Mega bitrate co umożliwia stabilną transmisję nawet z 16 kamer IP.

Schemat

Schemat

KALKULATOR CCTV

Dobór anten bezprzewodowych do kamer IP - kalkulator zasięgu i prędkości bitrate kamery

W celu szybkiego doboru bezprzewodowych nadajników do kamer IP przygotowaliśmy aplikację które oblicza wymaganą ilość jednostek radiowych w danej instalacji CCTV.

Skorzystaj proszę z kalkulatora doboru urządzeń radiowych a dobierzesz odpowiednią ilość urządzeń bezprzewodowych do kamer IP.

Prędkości i zasięg zalecany dla 100% procentowej transmisji z uwzględnieniem zakłóceń występujących w paśmie 5GHz:

• 63M bitrate - 100m,

• 59M bitrate - 500m,

• 48M Bitrate - 1000m,

• 33M Bitrate - 1500m,

• 12M Bitrate - 2000m.

KALKULATOR CCTV

Zastosowanie

Zastosowanie

Menu urządzenia

Menu urządzenia
Menu urządzenia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci